Рамка для розетки / вимикача Legrand Celiane 066603
Legrand Celiane 066603 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Legrand 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Legrand.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Legrand Celiane 066603
Усі ціни 12 →Legrand Legrand Celiane 066603 | 339 грн. |
Рамка 3 поста Celiane Legrand, Сірий 066603 | 339 грн. |
Рамка LEGRAND 066603 | 331 грн. |
Рамка LEGRAND 066603 | 337 грн. |
Legrand Рамка LEGRAND 066603 66603 | 359 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →