Рамка для розетки / вимикача Schneider New Unica Studio NU200230
Schneider New Unica Studio NU200230 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Schneider 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Schneider.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Schneider New Unica Studio NU200230
Усі ціни 7 →Schneider Electric Schneider Electric Unica Studio NU200230 | 165 грн. |
Рамка одномісна горизонтальна Schneider Unica New Studio алюміній NU200230 | 163 грн. |
Рамка одноместная Schneider Unica, Алюминий NU200230 | 186 грн. |
Schneider Electric NU200230 | 141 грн. |
Рамка 1-постова Schneider Electric Unica New Алюміній (NU200230) | 165 грн. |
Рамка 1-постова Алюміній Unica New Schneider Electric NU200230 | 165 грн. |
Рамка 1-постова алюміній [NU200230] ABS-UV Unica New Шнейдер Електрік | 168 грн. |
Модификації Schneider New Unica Studio NU200230
Ціни на Schneider New Unica Studio NU200230 |
---|---|---|---|---|
Schneider New Unica Studio NU200244 | від 55 грн. | 3 пропозиції | ||
Schneider New Unica Studio NU200218 | від 52 грн. | 6 пропозицій | ||
Schneider New Unica Studio NU200254 | від 145 грн. | 8 пропозицій | ||
Schneider New Unica Studio NU200230 | від 141 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →