Вимикач Legrand Valena InMatic 752028
Legrand Valena InMatic 752028 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Legrand 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Legrand.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Legrand Valena InMatic 752028
Усі ціни 11 →Legrand Legrand Valena In`Matic (752028) 752028 | 370 грн. |
Механізм вимикача двоклавішний прохідний Legrand Valena IN'MATIC 75202 | 370 грн. |
Переключатель 2-клавишный Legrand, автоматические клеммы Valena IN'MATIC 7 | 370 грн. |
Legrand Механизм выключателя 2-клавишного проходного 10A INMATIC 752028 Va | 379 грн. |
Legrand 752028 | 309 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →