Вимикач Legrand Valena InMatic 752007
Legrand Valena InMatic 752007 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Legrand 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Legrand.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Legrand Valena InMatic 752007
Усі ціни 13 →Legrand Legrand Valena In`Matic (752007) 752007 | 360 грн. |
Механізм вимикача одноклавішний проміжний Legrand Valena IN'MATIC 7520 | 360 грн. |
Переключатель Legrand промежуточный 10АХ 250В, винтовые клеммы Valena IN'M | 360 грн. |
Legrand Механизм выключателя 1-клавишного перекрестного 10A INMATIC 752007 | 379 грн. |
Legrand 752007 | 302 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →