Обприскувач Lemira OG-101-01
Фото 3 |
Lemira OG-101-01 12 л15 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lemira 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lemira.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lemira OG-101-01
Усі ціни 13 →Обприскувач гідравлічний Леміра ОГ-101-01 (15л) 44982 | 744 грн. |
Обприскувач Леміра ОГ-101-01 (44982) | 816 грн. |
Опрыскиватель ранцевый ЛЕМИРА ОГ-101-01 15л | 1 240 грн. |
Обприскувач ранцевий ЛЕМІРА ОГ-101-01 15л | 730 грн. |
Опрыскиватель гидравлический ОГ-101-01 "Лемiра" 12л (Днепр) | 1 160 грн. |
ще 8 пропозицій
Модельні відмінності:
- Модель OG-101 — об'єм резервуара — 12 л
- Модель OG-101-1 — об'єм резервуара — 15 л
Модификації Lemira OG-101-01
Ціни на Lemira OG-101-01 |
---|---|---|---|---|
Lemira OG-101 | від 240 грн. | 28 пропозицій | ||
Lemira OG-101-01 | від 633 грн. | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →