Обприскувач Lemira OP-301-03
Lemira OP-301-03 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lemira 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lemira.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lemira OP-301-03
Усі ціни 7 →Обприскувач ручний ЛЕМІРА ОП-301-03 3л | 219 грн. |
Обприскувач ручний Леміра ОП-301-03 3л | 199 грн. |
Обприскувач ручний ОП-301-03 3,0 л. (ЛЕМІРА) | 199 грн. |
Обприскувач пневматичний ручний 3 літри «Леміра» ОП-301-03 | 238 грн. |
Обприскувач ручний Леміра ОП-301-03 (3л) | 227 грн. |
Обприскувач ручний ЛЕМИРА ОП-301-03 3,0 л | 229 грн. |
Обприскувач ручний Леміра 3,0 л (ОП-301-03) | 229 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →