Обприскувач Lemira OP-301-01
Відео 1Фото 6 |
Lemira OP-301-01 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lemira 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lemira.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lemira OP-301-01
Усі ціни 8 →Обприскувач ручний ЛЕМІРА ОП-301-01 1,2л | 192 грн. |
Пневматичний обприскувач ручний ЛЕМІРА GM 1.2 л (92-9200) | 182 грн. |
Ручний обприскувач пневматичний 1.2л ОП-301-01 | 215 грн. |
Обприскувач пневматичний ручний Леміра 1.2 л (ОП-301-01) | 274 грн. |
Обприскувач ручний 1,2 л (Леміра) ОП-301-01 | 214 грн. |
ще 3 пропозиції
Зтравлює повітря, незрозуміло звідки Зтравлює повітря, незрозуміло звідки Максим Кабанець: користуюся Lemira OP-301-01 менше місяця |
Краще не купувати: просто так почав шипіти і не накачуватися. Розібрав з десяток разів - неможливо визначити причину Компактний Неякісний користуюся Lemira OP-301 менше місяця |
Додати відгук
Відеоогляди
Модельні відмінності:
- Модель OP-301 — об'єм резервуара — 2 л
- Модель OP-301-1 — об'єм резервуара — 1.2 л
- Модель OP-301-2 — об'єм резервуара — 2.5 л
Модификації Lemira OP-301-01
Ціни на Lemira OP-301-01 |
---|---|---|---|---|
Lemira OP-301-01 | від 182 грн. | 8 пропозицій | ||
Lemira OP-301 | від 189 грн. | 16 пропозицій | ||
Lemira OP-301-02 | від 175 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →