Обприскувач Lemira OP-202-01
Відео 3Фото 4 |
Lemira OP-202-01 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lemira 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lemira.
Купити Lemira OP-202-01
Усі ціни 16 →Обприскувач пневматичний Леміра ОП-202-01 (10л) 44985 | 642 грн. |
Обприскувач ОП-202-01 «Лемира» 10 л | 998 грн. |
Обприскувач Леміра 10 л | 550 грн. |
Опрыскиватель пневматический ОП-202-01 "Леміра" 10л | 790 грн. |
Опрыскиватель садовый пневматический "Лемира" 10л | 960 грн. |
Нічого Не надійний Охременко Алексей: користуюся Lemira OP-202-01 кілька місяців |
Зручний садово-городній оприскувач. Завдяки регульованому розпилюванню його можна використовувати і як розпилювач, і як пневматичну лійку великого об'єму. Нейлоновий бак витримує внутрішній тиск 2,5 атмосфери. З недоліків зазначу залипаючий індикатор тиску, схильність до розтріскування пластикових елементів оприскувального вудлища (яка виявляється у першу ж зиму) та дешевий пластик насосного замку (який легко злізується), а з переваг — високу надійність самого насосу та високу ремонтопридатвальне у будь-якому магазині для дачників). Українське виробництво, низька ціна, регульований розпил, міцний бак, надійний насос, висока ремонтопридатність Залипаючий індикатор тиску, дешевий пластик насосного фіксатора, схильність до низькотемпературного розтріскування пластикових елементів оприскувального удилища Виталий Цимух: користуюся Lemira OP-202-01 більше року |
Торгова марка Lemira, що випускає садово-городній інвентар, належить найбільшому українському виробнику полімерних виробів «Промінь». Обприскувач ОП-202-01 — компактна модель для нескладних садових робіт за ціною всього $10.
Прості зручності
Прилад виготовлений у формі циліндра з міцного пластику в яскраво-зеленому кольорі і важить відносно небагато — 2.4 кг Резервуар вміщує 10 л робочої рідини, тому його нескладно носити через плече. Для цього передбачений зручний ремінь з регулюванням.
Форма дна дозволяє ставити обприскувач на землю, а довгий 1.5-метровий пластиковий шланг разом з метрової трубкою з алюмінію, розпилюючи розчин або воду на дистанцію до 1.8 м, — обробляти досить велику зону без необхідності переміщення.
Нюанси експлуатації
Обприскувач обладнаний пластикової помпою. При акуратному зверненні вона буде служити довго, а от наконечник з такого ж матеріалу викликає сумніву: при регулюванні факела, прочищення він може швидко зламатися. Щоб сопло не засмічується, в комплекті йде лійка з сітчастим фільтром.
Прилад витрачає рідина з інтенсивністю від 250 мл до 2 л в хвилину, залежно від тиску (макс. 3 бар), при цьому від перевантажень балон захищає клапан стравлювання повітря. Факел розпилу можна регулювати від струменя до туману, залежно від завдання.
Обприскувач Lemira ОП-202-01 без сумніву хороший, коли потрібно обробити пару – трійку дерев або кілька грядок. Важливо не допускати потрапляння сміття в розчин і промивати деталі після використання, тоді агрегат прослужить вірою і правдою не один рік. Навіть за таку ціну.
- Модель OP-202: об'єм резервуара — 8 л
- Модель OP-202-1: об'єм резервуара — 10 л
- Модель OP-202-2: об'єм резервуара — 6 л
Модификації Lemira OP-202-01
Ціни на Lemira OP-202-01 |
---|---|---|---|---|
Lemira OP-202-02 | від 509 грн. | 13 пропозицій | ||
Lemira OP-202 | від 190 грн. | 25 пропозицій | ||
Lemira OP-202-01 | від 529 грн. | 17 пропозицій |
Спочатку порвалося кільце ущільнювача, поміняв. Не пропрацював і раз перестав тримати повітря, тиск.
Розібрав, чи стерлася пластмаса тепер не буде герметичності.
Це не брак та не випадковість. Все зроблено з пластмаси, з металу пара елементів, поршень повністю із пластмаси.
Питання не в везінні, питання в конструкції, вона не придатна для тривалого використання, сезон не більше. Якщо активно використовувати те й менше за сезон. У мене за десять використань, розібрав його, так загубилися пластикові елементи, що стали непридатними.
Не беріть обприскувач він одноразовий.