Програвач вінілу Lenco LS-100
Відео 1Фото 9 |
Lenco LS-100 |
|
В комплекті 2 колонки.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lenco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lenco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lenco LS-100
Усі ціни 10 →Вініловий програвач Lenco LS-100WD A004524 | 8 269 грн. |
Lenco Lenco LS-100WD v2 | 8 269 грн. |
Програвач вінілу Lenco LS-100WD | 8 269 грн. |
Програвач вінілових дисків Lenco LS-100WD LS100WD | 6 804 грн. |
Lenco LS-100WD | 8 269 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →