Програвач вінілу Lenco LS-55
Відео 1Фото 24 |
Lenco LS-55 |
|
Для програвання пластинки на 45 об/хв необхідно встановити адаптер на 45 об/хв на центральну вісь.
Випускається в двох кольорах коричневий (артикул: LS-55WA) і чорний (артикул: LS-55bk).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lenco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lenco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lenco LS-55
Усі ціни 9 →Програвач вінілових дисків Lenco LS-55 Wood (LS-55WA) | 6 907 грн. |
Програвач вінілу LENCO GRAMOFON LS-55WA ORZECH | 6 847 грн. |
Lenco LS-55 | 9 471 грн. |
Програвач вінілових дисків Lenco LS-55 WA | 8 899 грн. |
LENCO GRAMOFON LS-55WA ORZECH | 7 014 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →