Програвач вінілу Lenco LS-101BK
Фото 10 |
Lenco LS-101BK |
|
У комплекті 2 зовнішні динаміки потужністю 10 Вт і опором 4 Ом.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lenco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lenco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lenco LS-101BK
Усі ціни 10 →Вініловий програвач Lenco LS-101BK A004814 | 8 079 грн. |
Lenco Lenco LS-101BK | 8 079 грн. |
Програвач вінілу Lenco LS-101BK | 8 079 грн. |
Програвач вінілу Lenco LS-101BK Gramofon z ami z funkcją Bluetooth | 7 872 грн. |
Програвач вінілових дисків Lenco LS-101BK | 7 286 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →