Оперативна пам'ять Lenovo ThinkSystem DDR4 1x32Gb 4X77A77496
Lenovo 4X77A77496 3200 МГц CL22 3200 МГц Registered |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lenovo ThinkSystem DDR4 1x32Gb 4X77A77496
Усі ціни 16 →Модуль пам`яті DDR4 32GB/3200 ECC UDIMM Lenovo ThinkSystem (4X77A77496) 4X | 9 913 грн. |
DDR4 32gb/3200 ecc udimm Lenovo ThinkSystem (4x77a77496) | 10 250 грн. |
Пам'ять для серверів Lenovo ThinkSystem 32 GB DDR4 3200 MHz (4X77A77496) T | 10 048 грн. |
Память ThinkSystem 32GB TruDDR4 3200MHz (2Rx8, 1.2V) ECC UDIMM 4X77A77496 | 9 381 грн. |
Lenovo ThinkSystem 32GB TruDDR4 3200MHz (2Rx8, 1.2V) ECC UDIMM 4x77a77496 | 9 913 грн. |
ще 11 пропозицій
Модификації Lenovo ThinkSystem DDR4 1x32Gb
Ціни на Lenovo ThinkSystem DDR4 1x32Gb |
---|---|---|---|---|
Lenovo ThinkSystem DDR4 1x32Gb 4X77A77496 | від 9 346 грн. | 16 пропозицій | ||
Lenovo ThinkSystem DDR4 1x32Gb 4X77A08633 | від 12 276 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →