Ноутбук Lenovo Legion 7 16ACHg6 [7 16ACHg6 82N600F1CK]
Відео 18Фото 11 | від 97 899 до 111 691 грн. Порівняти ціни 7 →2021 рікLegionігровийпродуктивний165 ГцдискретнаSSD M.2Wi-Fi 6швидка зарядкаCyberpank 2077брендова акустиказахист від вологипідсвічуванняхороший sRGBбез апгрейду ОЗП Дисплей:16 ", 2560x1600 (16:10) Процесор:Ryzen 9, 5900HX, 3.3 ГГц Відеокарта:RTX 3080 ОЗП:32 ГБ Накопичувач:SSD M.2, 1024 ГБ ОС:Windows 11 Home Вага ноутбука:2.5 кг |
Модифікації Lenovo Legion 7 16ACHg6 15
Характеристики
Lenovo Legion 7 16ACHg6 [7 16ACHg6 82N600F1CK] |
|
Підтримка AMD FreeSync через інтегровану відеокарту.
Матове, глянцеве або антивідблискове: Яке покриття екрана вибрати?Чим гарні різні типи покриття екранів у ноутбуках та моніторах?
Як знайти саме той ноутбук, що вам потрібний?Інструкція з вибору оптимального ноутбука під задачі користувача
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lenovo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lenovo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Lenovo Legion 7 16ACHg6 [7 16ACHg6 82N600F1CK]
Колір:
Сортувати
Lenovo Legion 7 16ACHg6 Storm Grey all-metal (82N600F1CK) | 97 899 грн. |
Ноутбук Lenovo Legion 7 16ACHg6 Storm Grey all-metal (82N600F1CK) | 111 691 грн. |
Lenovo Legion 7 16ACHg6 Storm Grey all-metal (82N600F1CK) | 97 899 грн. |
Lenovo Legion 7 16ACHg6 Storm Grey all-metal (82N600F1CK) 82N600F1CK | 97 999 грн. |
Ноутбук Lenovo Legion 7 Ryzen 9 5900HX 32/1Tb RTX3080 82N600F1CK | 98 999 грн. |
Ноутбук Lenovo Legion 7 Ryzen 9 5900HX 32/1Tb RTX3080 82N600F1CK | 103 950 грн. |
Закрити
1 0 1 2 |
- 3070 дуже холодна і тиха у повсякденній роботі (~40°C із двома моніторами та відеоконференцією)
- рівень шуму/температура у повсякденних задачах у порівнянні з MacBook на Intel - дуже неплохий яскравий дисплей 16:10 як для windows ноутбуку - Можливість апгрейду - на заводі часто погано вставляють шлейф динаміків, вони починають хрипіти через деяку годину і треба зняти кришку і вставити нормально. Швидше за все, це проблема на конвеєрі із процесом складання.
- відсутність можливості записати свій пресет підсвітки в пам'ять контролера клавіатури, щоб він працював без ICUE. - хотілося б Advanced Optimus - камера не сумісна з windows hello - немає вбудованого сканера відбитку пальця - тачпад не рівня Apple але неганий - blaotware, але щось таке. Насправді у всього комплектного софту є призначення, просто воно може бути непотрібним. Andrii Horda: користуюся Lenovo Legion 7 16ACHg6 кілька місяців |
Показано 1 з 4 відгуків
ще 3 відгуки
Відеоогляди
Рекомендуємо