Рюкзак Lenovo ThinkPad Essential Plus 15.6 (4X41A30364)
Фото 7 |
Lenovo ThinkPad Essential Plus 15.6 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lenovo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lenovo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lenovo ThinkPad Essential Plus 15.6
Усі ціни 14 →Рюкзак TP Essential Plus 15,6" (Эко) Essential Plus 15,6 BP (Эко) 4X41A303 | 2 625 грн. |
Рюкзак Lenovo ThinkPad Essential Plus 15.6" Backpack Eco (4X41A30364) 4X41 | 2 625 грн. |
Рюкзак для ноутбука Lenovo 15.6" Essential Plus BP (Eco) (4X41A30364) 4X41 | 2 625 грн. |
Lenovo ThinkPad Essential Plus 15.6" Backpack Eco (4X41A30364) 4x41a30364 | 2 625 грн. |
Lenovo ThinkPad Essential Plus Black (4X41A30364) 4X41A30364 | 2 599 грн. |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →