Ноутбук Lenovo Legion Pro 7 16IRX8H [P7 16IRX8H 82WQ00A0RA]
Відео 1Фото 11 | від 109 999 до 150 499 грн. Порівняти ціни 10 →2023 рікLegionігровийпродуктивний240 ГцDDR5дискретнаSSD M.2USB4Wi-Fi 6Eшвидка зарядкаCyberpank 2077брендова акустикапідсвічуванняхороший sRGBбез апгрейду ОЗП Дисплей:16 ", 2560x1600 (16:10) Процесор:Core i9, 13900HX, 1.6 ГГц Відеокарта:RTX 4080 ОЗП:32 ГБ Накопичувач:SSD M.2, 1024 ГБ ОС:без ОС Вага ноутбука:2.8 кг |
Модифікації Lenovo Legion Pro 7 16IRX8H 35
Характеристики
Lenovo Legion Pro 7 16IRX8H [P7 16IRX8H 82WQ00A0RA] |
|
Матове, глянцеве або антивідблискове: Яке покриття екрана вибрати?Чим гарні різні типи покриття екранів у ноутбуках та моніторах?
Як знайти саме той ноутбук, що вам потрібний?Інструкція з вибору оптимального ноутбука під задачі користувача
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lenovo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lenovo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Lenovo Legion Pro 7 16IRX8H [P7 16IRX8H 82WQ00A0RA]
Сортувати
Lenovo Legion Pro 7 16IRX8H Onyx Gray (82WQ00A0RA) | 126 299 грн. |
Ноутбук Lenovo Legion Pro 7 16IRX8H (82WQ00A0RA) | 139 999 грн. |
Lenovo Legion Pro 7 16IRX8H Onyx Gray (82WQ00A0RA) | 126 299 грн. |
Lenovo Legion Pro 7 16IRX8H (82WQ00A0RA) Onyx Grey LegionPro716IRX8H(82WQ0 | 139 999 грн. |
ще пропозиції 5 → |
Закрити
Пробував 2 таких ноута і ще легіон слим 7. Кулери крутяться завжди, свистять при простої і при навантаженні навіть у тихому режимі. У режимі балансу при навантаженні свист і шум кулера вже чути в сусідній кімнаті. Свист дуже дратує, важко за ним працювати кілька годин, не говорячи вже про цілий день. Головний біль забезпечений. У навушниках цей свист ще виразніший, тому що навушники відсікають низькі частоти шуму повітря, а високі від свисту пропускають. Ноут потужний, але Свист такий, що користуватись неможливо. Kolya Smit: користуюся Lenovo Legion Pro 7 16IRX8H менше місяця |
Додати відгук
Відеоогляди
Рекомендуємо