Рюкзак Lenovo ThinkPad Professional 4X40Q26383
Відео 1Фото 9 |
Lenovo ThinkPad Professional 4X40Q26383 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lenovo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lenovo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lenovo ThinkPad Professional 4X40Q26383
Усі ціни 24 →Сумка для ноутбука Lenovo 15.6" ThinkPad Professional (4X40Q26383) | 3 701 грн. |
Сумка для ноутбуков Lenovo 15.6" ThinkPad Professional (4X40Q26383) | 3 701 грн. |
Рюкзак LENOVO ThinkPad 15.6 Professional Backpack (4X40Q26383) | 3 425 грн. |
Рюкзак для ноутбука Lenovo 15.6" ThinkPad Professional (4X40Q26383) | 3 656 грн. |
ще 19 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →