Шліфувальна машина Leomix LS-225LT (35L280)
Фото 8 |
Leomix LS-225LT |
|
Дві змінні платформи для шліфування — кругла (225 мм) і трикутна (285 мм)
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Leomix 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Leomix.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Leomix LS-225LT
Шліфмашина для стелі та стін Leomix LS-225LT (2 підошви) 35L280 | 6 500 грн. |
Шліфмашина Leomix LS-225L (для стін та стель) | 5 850 грн. |
Шліфмашина для стін та стелі з 2 підошвами Leomix LS-225LT 35L280 | 5 850 грн. |
Шліфувальна машина по штукатурці Leomix LS-225LT | 6 502 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →