Шліфувальна машина GTM SZB-225FV-2
Фото 18 |
GTM SZB-225FV-2 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GTM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GTM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GTM SZB-225FV-2
Усі ціни 21 →Шліфмашина для стін та стелі GTM SZB-225FV-2 | 6 599 грн. |
Жираф SZB-225FV-2 (225 мм/750 Вт) 2525 | 6 600 грн. |
Шлифовальная машина по штукатурке Gtm SZB-225FV-2 | 6 575 грн. |
Стіношліфувальна машина GTM SZB-225FV-2, 750 Вт | 6 599 грн. |
Шліфувальна машина GTM для стін SZB-225FV-2 (жираф) 225мм, 750Вт, 800-1750 | 6 599 грн. |
ще 16 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →