Електровелосипед Leon Challenger 500W 29 2022 (ELB-LN-29-002)
Фото 4 |
Leon Challenger 500W 29 2022 |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Leon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Leon.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Leon Challenger 500W 29 2022
Усі ціни 9 →Велосипед 29" Leon CHALLENGER 500Вт (2022) графитовый 19" (175-187 см) ELB | 77 887 грн. |
Leon Электровелосипед Leon CHALLENGER 29" 500Вт 43В дисплей, САП, 14Ач вст | 77 887 грн. |
Електровелосипед 29" Leon CHALLENGER 500Вт 43В центр. мотор дисплей, САП, | 77 887 грн. |
Электровелосипед Leon 29" Challenger Dark Grey (ELB-LN-29-002) ELB-LN-29-0 | 75 171 грн. |
Leon 29" Challenger Dark Grey (ELB-LN-29-002) elb-ln-29-002 | 75 940 грн. |
ще 4 пропозиції