Велосипед Discovery Flint DD 24 2024
Фото 3 |
Discovery Flint DD 24 2024 |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Discovery Flint DD 24 2024
Усі ціни 23 →Велосипед ST 24" Discovery FLINT DD 13" OPS-DIS-24-344 | 7 330 грн. |
Велосипед St 24" Discovery Flint Dd рама- 13" с крылом Pl 2024 красный (OP | 7 330 грн. |
Discovery Велосипед Discovery FLINT DD 24" размер XXS рама 13 2024 Красный | 7 330 грн. |
Велосипед ST 24" Discovery FLINT DD, з крилом Pl 2024 (білий) OPS-DIS-24-3 | 7 330 грн. |
Велосипед Discovery Flint DD 24" 13" ST 2024 Белый (OPS-DIS-24-344) OPS-DI | 6 959 грн. |
ще 18 пропозицій