SSD Lexar NM800 Pro LNM800P512G-RN8NG 512 ГБ з радіатором
Фото 13 |
Lexar LNM800P512G-RN8NG |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lexar 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lexar.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lexar NM800 Pro LNM800P512G-RN8NG 512 ГБ з радіатором
Усі ціни 12 →Lexar NM800 Pro 3D NAND TLC 512GB M.2 with Heatsink (2280 PCI-E) NVMe x4 ( | 2 789 грн. |
Lexar NM800 Pro 512 Gb (LNM800P512G-RN8NG) | 2 779 грн. |
Lexar NM800 Pro 512 Gb (LNM800P512G-RN8NG) | 2 702 грн. |
SSD-накопичувач Lexar NM800 Pro w/heatsink 512GB M.2 NVMe (LNM800P512G-RN8 | 2 779 грн. |
SSD-накопичувач Lexar NM800 Pro with Heatsink 2280 PCIe 4.0 x4 NVMe 512GB | 2 789 грн. |
ще 7 пропозицій
Модификації Lexar NM800 Pro LNM800P512G-RN8NG
Ціни на Lexar NM800 Pro LNM800P512G-RN8NG |
---|---|---|---|---|
Lexar NM800 Pro LNM800P512G-RNNNG 512 ГБ без радіатора | від 2 457 грн. | 13 пропозицій | ||
Lexar NM800 Pro LNM800P512G-RN8NG 512 ГБ з радіатором | від 2 689 грн. | 12 пропозицій | ||
Lexar NM800 Pro LNM800P001T-RNNNG 1 ТБ без радіатора | від 3 648 грн. | 14 пропозицій | ||
Lexar NM800 Pro LNM800P001T-RN8NG 1 ТБ з радіатором | від 3 886 грн. | 14 пропозицій | ||
Lexar NM800 Pro LNM800P002T-RNNNG 2 ТБ без радіатора | від 6 665 грн. | 15 пропозицій | ||
Lexar NM800 Pro LNM800P002T-RN8NG 2 ТБ з радіатором | від 6 858 грн. | 17 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →