SSD Lexar NM800 Pro LNM800P001T-RN8NG 1 ТБ з радіатором
Фото 13 |
Lexar LNM800P001T-RN8NG |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lexar 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lexar.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lexar NM800 Pro LNM800P001T-RN8NG 1 ТБ з радіатором
Усі ціни 16 →Lexar NM800 Pro 3D NAND TLC 1TB M.2 with Heatsink (2280 PCI-E) NVMe x4 (LN | 4 099 грн. |
Lexar NM800 Pro 1 Tb (LNM800P001T-RN8NG) | 4 073 грн. |
Lexar NM800 Pro 1 Tb (LNM800P001T-RN8NG) | 3 960 грн. |
SSD-накопичувач Lexar NM800 Pro w/heatsink 1TB M.2 NVMe (LNM800P001T-RN8NG | 4 109 грн. |
SSD-накопитель LEXAR PCIE G4 M.2 NVME 1TB NM800 PRO (LNM800P001T-RN8NG) LN | 3 886 грн. |
ще 11 пропозицій
Модификації Lexar NM800 Pro LNM800P001T-RN8NG
Ціни на Lexar NM800 Pro LNM800P001T-RN8NG |
---|---|---|---|---|
Lexar NM800 Pro LNM800P512G-RNNNG 512 ГБ без радіатора | від 2 458 грн. | 16 пропозицій | ||
Lexar NM800 Pro LNM800P512G-RN8NG 512 ГБ з радіатором | від 2 706 грн. | 14 пропозицій | ||
Lexar NM800 Pro LNM800P001T-RNNNG 1 ТБ без радіатора | від 3 648 грн. | 18 пропозицій | ||
Lexar NM800 Pro LNM800P001T-RN8NG 1 ТБ з радіатором | від 3 886 грн. | 16 пропозицій | ||
Lexar NM800 Pro LNM800P002T-RNNNG 2 ТБ без радіатора | від 6 631 грн. | 18 пропозицій | ||
Lexar NM800 Pro LNM800P002T-RN8NG 2 ТБ з радіатором | від 6 867 грн. | 20 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →