SSD Transcend PCIe SSD220S TS512GMTE220S 512 ГБ
Відео 3 |
Transcend TS512GMTE220S |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Transcend 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Transcend.
Купити Transcend PCIe SSD220S TS512GMTE220S 512 ГБ
Усі ціни 30 →SSD диск Transcend MTE220S M.2 512GB PCIe 3.0 (TS512GMTE220S) TS512GMTE220 | 2 531 грн. |
Ssd накопичувач Transcend NVMe Ssd 220S 512 GB (TS512GMTE220S) | 2 841 грн. |
Transcend NVMe Ssd 220S 512 Gb (TS512GMTE220S) | 2 556 грн. |
Transcend NVMe Ssd 220S 512 Gb (TS512GMTE220S) | 2 485 грн. |
SSD-накопичувач Transcend 512GB 220S M.2 NVMe PCle 3.0 4x 2280 (TS512GMTE2 | 2 519 грн. |
1 0 1 4 |
Ціна-якість, швидкість Немає Віктор С.: користуюся Transcend TS512GMTE220S кілька місяців |
Використовую більше року, і не можу натішитися. Як на мене, то цей
накопичувач - один із найкращих за співвідношенням ціна/якість. Після його встановлення, зовсім про нього забуваєш, тому що все швидко працює, і немає жодних проблем. У процесі роботи, накопичувач гріється до 50 градусів, так що йому необхідний радіатор, та й додатковий вентилятор в корпус все-таки не буде зайвим. Накопичувач використовується як системний диск. Як правило, він у мене завжди наполовину порожній, так він довше прослужить. Співвідношення ціна якість. 1. Фірмова утиліта "Transcend SSD Scope" не бачить цього накопичувача. Потрібно використовувати "застарілу" версію 3.11.0, яку на сайті вже не скачати;
2. Через півроку експлуатації, індикатор зношування збільшився на 1%, згідно з інформацією інших утиліт. Не знаю, добре це чи погано. Дюдюка Барбидокская: користуюся Transcend TS1TMTE220S більше року |
256 GB версія, через вбудований бенчмарк Transcend SSD Scope, дав показання, - читання 3450 Мб/с, запис 1100 Мб/с. При перенесенні даних з SSD SATA - швидкість запису стабільно була в районі 600 Мб/с за рахунок низької, максимальної пропускної здатності, SATA інтерфейсу. Віндовс 10 завантажується близько 3 - 4 сек, з моменту визначення накопичувача - материнською платою. У 2 - 3 рази швидше за звичайний SSD SATA. За бренди переплачувати подвійну ціну не варто, оскільки різниці у повсякденній роботі не відчуєте. Гарантія від 5 років. Заявлений ресурс відмови 800 ТБ. До цього часу накопичувач, що перевершує SAMSUNG 970 Evo Plus, - коштуватиме копійки. Швидкість роботи, холодна у повсякденному використанні. Зелений колір текстоліту. Makc Buravkov (MedicRush): користуюся Transcend TS256GMTE220S менше місяця |
Універсальний солдат
Transcend MTE220S — універсальний M. 2 NVMe твердотільний накопичувач, який однаково добре підходить як для повнорозмірних настільних ПК, так і для компактних неттопів, моноблоків і ноутбуків. Оптимальне співвідношення солідних швидкісних характеристик і помірного нагрівання дозволяє цьому SSD обходитися без охолоджувального радіатора і, як результат, уміщатися навіть в найтонші ультрабуки.
Сучасний інтерфейс
Природно, за умови, що в ноутбуці або ПК є роз'єм M. 2 2280 з підтримкою NVMe-накопичувачів. Адже тільки так можна гарантувати, що крім звичайних M. 2 SATA SSD зі швидкістю до 560 МБ/с, роз'єм підтримує ще й високошвидкісні PCI-E SSD. Так, у Transcend MTE220S чотири лінії PCI-E 3.0, що результирует в швидкість послідовного читання 3500 МБ/с (майже максимум пропускної здатності інтерфейсу) і послідовного запису 2100 МБ/с.
Час на відпочинок
Але з причини використання флеш-пам'яті 3D TLC, швидкість послідовного запису у Transcend MTE220S, як і у переважної більшості інших сучасних SSD, нестабільна. При записі дуже великих обсягів даних за раз, швидкість знижується втричі — до 700 МБ/с. Після чого накопичувача потрібно короткий час на відпочинок, щоб відновити початкову високу швидкість.
Розумне кешування
Показники ж IOPS (кількість операцій введення – виведення в секунду) для найдрібніших 4K-блоків у Transcend MTE220S складають гідні 210 тисяч для читання і 310 тисяч для запису. Досягається такий високий результат завдяки двухьядерному контролеру Silicon Motion SM2262EN і зовнішнього чипу буферної ПАМ'ЯТІ-пам'яті на 512 МБ. Тоді як багато конкуруючі SSD мають або дрібний інтегрований в контролер кеш на 32 МБ, або використовують його як частину загальносистемної оперативної пам'яті ПК. Також радимо звернути увагу на інші моделі SSD Transcend: ще більш доступний внутрішній NVMe MTE110S і зовнішній ESD350C з підключень по USB 3.1 Gen 2.
Модификації Transcend PCIe SSD220S TS512GMTE220S
Ціни на Transcend PCIe SSD220S TS512GMTE220S |
---|---|---|---|---|
Transcend PCIe SSD220S TS256GMTE220S 256 ГБ | від 1 992 грн. | 3 пропозиції | ||
Transcend PCIe SSD220S TS512GMTE220S 512 ГБ | від 2 296 грн. | 31 пропозиція | ||
Transcend PCIe SSD220S TS1TMTE220S 1 ТБ | від 3 219 грн. | 46 пропозицій | ||
Transcend PCIe SSD220S TS2TMTE220S 2 ТБ | від 6 320 грн. | 22 пропозиції |
Якщо порівнювати з моїм SSD, який стояв до цього, то за цифрами цей швидше в 7 разів, але на практиці скажемо так - ця різниця помітна наприклад при розпакуванні архівів якихось, установці ігор, копіюванні. А так у принципі у повсякденній роботі типу інтернет серфінг або скажемо кінчик подивитися, то різниця не відчутна, вінда хіба що може швидше запускається. Скажу так не кривлячи душею - купував його тому, що просто люблю пк тему і колупаються у всіх цих комплектуючих і хочеться бути в ногу з часом, а так звичайного SSD у принципі має хапати з головою. З приводу нагріву взагалі не йдеться, адже гріються тільки особливо швидкі М2 накопичувачі, а це звичайнісінький тому він холодний.
Загалом, якщо шукаєте собі М2, то рекомендую звернути увагу на цю модель.