SSD Lexar NQ100 LNQ100X480G-RNNNG 480 ГБ
Відео 7Фото 3 |
Lexar LNQ100X480G-RNNNG 2021 рік |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lexar 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lexar.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lexar NQ100 LNQ100X480G-RNNNG 480 ГБ
Усі ціни 17 →Lexar NQ100 3D NAND TLC 480GB 2.5" (LNQ100X480G-RNNNG) LNQ100X480G-RNNNG | 1 445 грн. |
Lexar NQ100 480 Gb (LNQ100X480G-RNNNG) | 1 460 грн. |
Lexar NQ100 480 Gb (LNQ100X480G-RNNNG) | 1 429 грн. |
SSD-накопичувач Lexar NQ100 480GB 2.5" SATA (LNQ100X480G-RNNNG) | 1 479 грн. |
SSD накопичувач Lexar NQ100 480 GB (LNQ100X480G-RNNNG) NQ100 480 GB (LNQ10 | 1 536 грн. |
ще 12 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Lexar NQ100 LNQ100X480G-RNNNG
Ціни на Lexar NQ100 LNQ100X480G-RNNNG |
---|---|---|---|---|
Lexar NQ100 LNQ100X240G-RNNNG 240 ГБ | від 729 грн. | 17 пропозицій | ||
Lexar NQ100 LNQ100X480G-RNNNG 480 ГБ | від 1 390 грн. | 17 пропозицій | ||
Lexar NQ100 LNQ100X960G-RNNNG 960 ГБ | від 1 789 грн. | 21 пропозиція | ||
Lexar NQ100 LNQ100X1920G-RNNNG 1.92 ТБ | від 4 724 грн. | 15 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →