SSD Patriot Memory P220 P220S512G25 512 ГБ
Фото 5 |
Patriot Memory P220S512G25 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Patriot Memory 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Patriot Memory.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Patriot Memory P220 P220S512G25 512 ГБ
Усі ціни 59 →Patriot P220 TLC 512GB 2.5" (P220S512G25) P220S512G25 | 1 335 грн. |
Накопитель SSD 2.5" 512GB Patriot (P220S512G25) | 1 919 грн. |
Накопичувач SSD 512GB Patriot P220 2.5" SATAIII TLC (P220S512G25) P220S512 | 1 283 грн. |
SSD диск Patriot P220 512GB 2.5" SATAIII TLC (P220S512G25) P220S512G25 | 1 349 грн. |
Ssd накопичувач Patriot P220 512 GB (P220S512G25) | 1 654 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Patriot Memory P220 P220S512G25
Ціни на Patriot Memory P220 P220S512G25 |
---|---|---|---|---|
Patriot Memory P220 P220S128G25 128 ГБ | від 478 грн. | 54 пропозиції | ||
Patriot Memory P220 P220S256G25 256 ГБ | від 750 грн. | 53 пропозиції | ||
Patriot Memory P220 P220S512G25 512 ГБ | від 1 249 грн. | 61 пропозиція | ||
Patriot Memory P220 P220S1TB25 1 ТБ | від 2 199 грн. | 52 пропозиції | ||
Patriot Memory P220 P220S2TB25 2 ТБ | від 3 959 грн. | 59 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →