Розетка Lezard Mira 701-3130-121 коричневий
Товар застарів Призначення: електрична; Комплектація: розетка (модуль в зборі); Встановлення: в монтажну коробку; Можливість підключення: 1 роз'єм; Номінальний струм (А): 10; Рівень захисту: Рівень захисту: IP20; Підключення дротів: гвинтове; Матеріал: пластик; Країна походження бренду: Туреччина |
Lezard Mira 701-3130-121 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lezard 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lezard.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Lezard Mira 701-3130-121
Ціни на Lezard Mira 701-3130-121 |
---|---|---|---|---|
Lezard Mira 701-0303-121 бежевий | від 72 грн. | 3 пропозиції | ||
Lezard Mira 701-3131-121 бронзовий | від 129 грн. | 1 пропозиція | ||
Lezard Mira 701-0202-121 білий | від 72 грн. | 6 пропозицій | ||
Lezard Mira 701-5252-121 жовтий | від 143 грн. | 1 пропозиція | ||
Lezard Mira 701-5151-121 мідний | від 143 грн. | 1 пропозиція | ||
Lezard Mira 701-3030-121 нержавіюча сталь | від 129 грн. | 1 пропозиція | ||
Lezard Mira 701-1010-121 сріблястий | від 129 грн. | 1 пропозиція |