Розетка Lezard Mira 701-3131-141 бронзовий
293 грн. Купити! Розетка подвійна комп'ютерна MIRA світло-коричневий перламутр з вставкою 7Lampochka.net.uaМенше року (Броди) Поскаржитись |
Lezard Mira 701-3131-141 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lezard 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lezard.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Lezard Mira 701-3131-141
Ціни на Lezard Mira 701-3131-141 |
---|---|---|---|---|
Lezard Mira 701-0303-141 бежевий | від 272 грн. | 5 пропозицій | ||
Lezard Mira 701-3131-141 бронзовий | від 293 грн. | 1 пропозиція | ||
Lezard Mira 701-0202-141 білий | від 275 грн. | 3 пропозиції | ||
Lezard Mira 701-3030-141 нержавіюча сталь | від 293 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →