Розетка Lezard Rain 703-0202-128 білий
Відео 1Фото 5 |
Lezard Rain 703-0202-128 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lezard 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lezard.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lezard Rain 703-0202-128 білий
Розетка двойная Lezard Rain без заземления ПБТ Белая (703-0202-128B) | 152 грн. |
Розетка двомісна б/з LEZARD Rain біла 703-0202-128B | 158 грн. |
Розетка подвійна Lezard Rain без заземлення ПБТ Біла (703-0202-128B) | 160 грн. |
Розетка 2-а б/з внутрішня біла LEZARD Rain 703-0202-128В | 151 грн. |
Відеоогляди
Модификації Lezard Rain 703-0202-128
Ціни на Lezard Rain 703-0202-128 |
---|---|---|---|---|
Lezard Rain 703-0202-128 білий | від 151 грн. | 4 пропозиції | ||
Lezard Rain 703-0226-128 золотистий | від 168 грн. | 1 пропозиція | ||
Lezard Rain 703-3030-128 нержавіюча сталь | від 215 грн. | 2 пропозиції | ||
Lezard Rain 703-0225-128 хром | від 168 грн. | 1 пропозиція | ||
Lezard Rain 703-4242-128 чорний | від 179 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →