Розетка Lezard Mira 701-5252-127 жовтий
224 грн. Купити! Розетка двомістна з/з LEZARD Mira дуб вибілений 701-5252-127ВLampochka.net.uaМенше року (Броди) Поскаржитись |
Lezard Mira 701-5252-127 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lezard 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lezard.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Lezard Mira 701-5252-127
Ціни на Lezard Mira 701-5252-127 |
---|---|---|---|---|
Lezard Mira 701-0303-127 бежевий | від 110 грн. | 5 пропозицій | ||
Lezard Mira 701-3131-127 бронзовий | від 204 грн. | 1 пропозиція | ||
Lezard Mira 701-0202-127 білий | від 108 грн. | 4 пропозиції | ||
Lezard Mira 701-5252-127 жовтий | від 224 грн. | 1 пропозиція | ||
Lezard Mira 701-5151-127 мідний | від 224 грн. | 1 пропозиція | ||
Lezard Mira 701-3030-127 нержавіюча сталь | від 204 грн. | 1 пропозиція | ||
Lezard Mira 701-1010-127 сріблястий | від 204 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →