Розетка Lezard Mira 701-3030-121 нержавіюча сталь
129 грн. Купити! Розетка одинарна без заземлення MIRA перлинно-білий перламутр з вставкою 7Lampochka.net.uaМенше року (Броди) Поскаржитись |
Lezard Mira 701-3030-121 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lezard 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lezard.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Lezard Mira 701-3030-121
Ціни на Lezard Mira 701-3030-121 |
---|---|---|---|---|
Lezard Mira 701-0303-121 бежевий | від 72 грн. | 3 пропозиції | ||
Lezard Mira 701-3131-121 бронзовий | від 129 грн. | 1 пропозиція | ||
Lezard Mira 701-0202-121 білий | від 72 грн. | 6 пропозицій | ||
Lezard Mira 701-5252-121 жовтий | від 143 грн. | 1 пропозиція | ||
Lezard Mira 701-5151-121 мідний | від 143 грн. | 1 пропозиція | ||
Lezard Mira 701-3030-121 нержавіюча сталь | від 129 грн. | 1 пропозиція | ||
Lezard Mira 701-1010-121 сріблястий | від 129 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →