Розетка Lezard Rain 703-3030-127 нержавіюча сталь
Відео 1Фото 5 |
Lezard Rain 703-3030-127 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lezard 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lezard.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Lezard Rain 703-3030-127
Ціни на Lezard Rain 703-3030-127 |
---|---|---|---|---|
Lezard Rain 703-0303-127 бежевий | від 196 грн. | 1 пропозиція | ||
Lezard Rain 703-0202-127 білий | від 174 грн. | 3 пропозиції | ||
Lezard Rain 703-0226-127 золотистий | від 219 грн. | 1 пропозиція | ||
Lezard Rain 703-3030-127 нержавіюча сталь | від 266 грн. | 2 пропозиції | ||
Lezard Rain 703-0225-127 хром | від 219 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →