Монітор LG 32MP60G 32 "
Фото 8 |
Великий монітор з початковими ігровими амбіціями, озброєний IPS-екраном 32-дюймової розмірності по діагоналі. Дисплей моделі транслює зображення в традиційному дозволі Full HD (1920х1080 пікселів). Максимальна частота його оновлення досягає 75 Гц. Також в розпорядження користувача люб'язно надана технологія AMD FreeSync для адаптації частоти розгортки екрану під кадрову частоту джерела відеосигналу.
Як результат, зменшуються спотворення на дисплеї і розриви зображення в динамічних сценах. З геймерських "фішок" модель отримала опції висвітлення темних ділянок зображення (Black Stabilizer), виведення на екран лічильника fps, таймера і перехрестя прицілу. Комфортне робоче середовище при регулярному використанні LG 32mp60g забезпечує немерцающая підсвічування Flicker Safe. Для підключення монітора застосовуються роз'єми VGA, Display Port v 1.2, HDMI v 1.4. При виникненні необхідності підвішування пристрою на стіну знадобиться вдатися до послуг кронштейна VESA 100х100 мм.
Купити LG 32MP60G 32 "
Усі ціни 62 →LG 31.5" 32MP60G-B Black 32MP60G-B | 8 999 грн. |
Монітор LG 32MP60G-B | 8 600 грн. |
31.5" LG 32MP60G-B Black | 8 999 грн. |
LG 32MP60G-B | 8 880 грн. |
Монитор LCD 31.5" LG 32MP60G-B D-Sub, HDMI, DP, Audio, IPS, 75Hz, 1ms, Fre | 8 973 грн. |
Модификації LG 32MP60G
Ціни на LG 32MP60G |
---|---|---|---|---|
LG 24MP60G 24 " | від 4 285 грн. | 66 пропозицій | ||
LG 27MP60G 27 " | від 5 131 грн. | 70 пропозицій | ||
LG 32MP60G 32 " | від 8 600 грн. | 63 пропозиції |