Монітор Viewsonic VX3276-MHD-3 31.5 " сірий
Фото 10 |
Viewsonic VX3276-MHD-3 31.5 " сірий
Діагональ:31.5 "
Роздільна здатність:1920x1080 (16:9)
Матриця:IPS, відгук 4 мс
Частота:75 Гц
Контрастність:1 200:1
Яскравість:250 кд/м²
Функції:Flicker-Free
Роз'єми:VGA, HDMI, DisplayPort
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Viewsonic VX3276-MHD-3 31.5 " сірий
Монітор 32" Viewsonic VX3276-MHD-3 Full HD IPS 75 Гц new | 10 450 грн. | Продавець: ONE-shop |
РК монітор ViewSonic VX3276-MHD-3Монітор для дому та офісу ViewSonic VX3276-MHD-3
Монітор ViewSonic VX3276-MHD-3 поєднує в собі стиль і функціональніст Tomdom.in.uaЗ нами 4 роки (Львів) Поскаржитись | 10 447 грн. |
ЖК монитор ViewSonic VX3276-MHD-3Монитор ViewSonic VX3276-MHD-3 для дома и офисаМонитор ViewSonic VX3276-MHD-3 сочетает в себе стиль и функциональност Timesport.com.uaЗ нами 4 роки (Львів) Поскаржитись | 10 453 грн. |
Серія Viewsonic VX (мультимедійні)Порівняти в таблиці →
від 8 485 грн.
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, MPRT 1 мс, 170 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium
від 9 150 грн.
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, MPRT 1 мс, 170 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR
від 5 727 грн.
ігровий, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 1 мс, MPRT 0.5 мс, 165 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки, VESA Adaptive-Sync, HDR
від 4 830 грн.
ігровий, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 3 мс, MPRT 0.5 мс, 180 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync, HDR
від 6 289 грн.
27 ", 1920x1080 (16:9), вигнутий, 1500 R, *VA, відгук 1 мс, 165 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync
від 6 636 грн.
ігровий, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 1 мс, MPRT 0.5 мс, 165 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки, VESA Adaptive-Sync, HDR
від 5 638 грн.
23.6 ", 1920x1080 (16:9), вигнутий, 1500 R, *VA, MPRT 1 мс, 165 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync Premium
від 9 837 грн.
для графіки, 32 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 4 мс, 60 Гц, HDMI, DisplayPort, mini DisplayPort, динаміки
від 4 877 грн.
24 ", 1920x1080 (16:9), *VA, відгук 1 мс, 165 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync
від 10 447 грн.
31.5 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 4 мс, 75 Гц, VGA, HDMI, DisplayPort, динаміки
від 17 920 грн.
ігровий, 32 ", 1920x1080 (16:9), вигнутий, 1500 R, *VA, відгук 4 мс, MPRT 1 мс, 165 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync
від 6 806 грн.
24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 4 мс, 60 Гц, VGA, HDMI, DisplayPort, динаміки
від 12 400 грн.
32 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 4 мс, 60 Гц, VGA, HDMI, DisplayPort, динаміки
від 13 880 грн.
для графіки, 32 ", 4K, 3840x2160 (16:9), *VA, відгук 5 мс, 60 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync, HDR
від 16 400 грн.
ігровий, 24 ", 1920x1080 (16:9), вигнутий, 1800 R, *VA, відгук 4 мс, 144 Гц, DVI-D, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible
від 14 453 грн.
32 ", 4K, 3840x2160 (16:9), *VA, відгук 4 мс, 60 Гц, HDMI, DisplayPort, mini DisplayPort, динаміки, HDR
від 12 562 грн.
31.5 ", 2560x1440 (16:9), вигнутий, 1500 R, *VA, MPRT 1 мс, 165 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync, HDR
від 7 175 грн.
24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, VGA, HDMI, динаміки, AMD FreeSync
від 14 120 грн.
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, динаміки, AMD FreeSync
від 9 840 грн.
32 ", 1920x1080 (16:9), вигнутий, 1500 R, *VA, відгук 4 мс, 240 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки
від 8 856 грн.
31.5 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 4 мс, 75 Гц, VGA, HDMI, динаміки, VESA Adaptive-Sync
від 9 499 грн.
32 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 4 мс, 75 Гц, VGA, HDMI, DisplayPort, динаміки
від 8 600 грн.
32 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 75 Гц, VGA, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync
від 9 570 грн.
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 144 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
від 16 742 грн.
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 180 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
від 5 889 грн.
ігровий, 23.8 ", 2560x1440 (16:9), IPS, MPRT 1 мс, 180 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync, HDR
від 10 621 грн.
ігровий, 28 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 144 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, USB 3.1, KVM-переключатель, динаміки, AMD FreeSync Premium Pro, HDR, TÜV Rheinland
від 12 159 грн.
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 180 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
від 21 650 грн.
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), вигнутий, 1000 R, QLED, відгук 1 мс, 240 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
від 3 932 грн.
23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, MPRT 1 мс, 100 Гц, VGA, HDMI, динаміки, AMD FreeSync