Масляний обігрівач Liberton LOH-2603 7 секц 1.5 кВт
Liberton LOH-2603 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Liberton 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Liberton.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Liberton LOH-2603 7 секц 1.5 кВт
Усі ціни 30 →LIBERTON LOH-2603 | 2 658 грн. |
LIBERTON LOH-2603 | 2 627 грн. |
LIBERTON LOH-2603 | 2 614 грн. |
Масляный радиатор Liberton loh-2603 | 1 607 грн. |
LIBERTON LOH-2603 | 2 649 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Liberton LOH-2603
Ціни на Liberton LOH-2603 |
---|---|---|---|---|
Liberton LOH-2603 7 секц 1.5 кВт | від 1 399 грн. | 31 пропозиція | ||
Liberton LOH-2604 9 секц 2 кВт | від 1 399 грн. | 31 пропозиція | ||
Liberton LOH-2605 11 секц 2.5 кВт | від 1 850 грн. | 31 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →