Бутербродниця Liberton LSM-5101
Liberton LSM-5101 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Liberton 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Liberton.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Liberton LSM-5101
Усі ціни 7 →Бутербродница Liberton LSM-5101, Black, 750W, пластины треугольные сендвич | 599 грн. |
Liberton LSM-5101 | 639 грн. |
Liberton LSM-5101 | 399 грн. |
Liberton LSM-5101 115979 | 629 грн. |
Бутербродниця Liberton LSM-5101, Black, 750W, пластини трикутні сендвічі, | 594 грн. |
Бутербродниця LIBERTON LSM-5101 | 834 грн. |
Бутербродниця Liberton lsm-5101, Black, 750w, пластини трикутні сендвічі, | 742 грн. |
Додаткові функції і можливості тостера / бутербродниці Liberton LSM-5101:
- Розмір форми: 215х125 мм
РекомендуємоПорівняти в таблиці →