Пральна машина Liberton LWM-7000 Pump білий (19009)
Liberton LWM-7000 Pump білий 2021 рікнапівавтомат |
|
Що означають символи на ярликах одягу?Розшифровка піктограм прання, віджимання, сушіння, прасування, відбілювання та хімчистки речей
Скільки білизни можна завантажувати у пральні та як визначати допустиме завантаження?Скільки білизни здатна «прийняти» ваша пралка і чому треба дотримуватися цих рекомендацій
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Liberton 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Liberton.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Liberton LWM-7000 Pump білий
Пральна машина Liberton LWM-7000 PUMP | 5 999 грн. |
Стиральная полуавтоматическая машина Liberton lwm-7000 pump, White/Black, | 5 943 грн. |
Пральна машина Liberton LWM7000PUMP | 5 949 грн. |
Пральна машина напівавтоматична Liberton LWM-7000 PUMP, White/Black, з 2 б | 5 649 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →