Пральна машина Liberton LWM-5500 Pump білий
Liberton LWM-5500 Pump білий |
|
Що означають символи на ярликах одягу?Розшифровка піктограм прання, віджимання, сушіння, прасування, відбілювання та хімчистки речей
Скільки білизни можна завантажувати у пральні та як визначати допустиме завантаження?Скільки білизни здатна «прийняти» ваша пралка і чому треба дотримуватися цих рекомендацій
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Liberton 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Liberton.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Liberton LWM-5500 Pump білий
Пральна машина Liberton LWM-5500 PUMP | 5 636 грн. |
LIBERTON LWM-5500 PUMP | 5 100 грн. |
LIBERTON LWM-5500 PUMP | 5 146 грн. |
Стиральная машина полуавтомат Liberton LWM-5501 PUMP | 4 587 грн. |
Пральна машина Liberton LWM-5501 PUMP | 4 199 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →