Морозильний лар EDLER ED-150A 142 л
EDLER ED-150A |
|
Порівняно недорога морозильна скриня з гарною місткістю (142 л) та помірним енергоспоживанням (відповідає класу А+). При цьому пристрій може здивувати відмінною продуктивністю – до 7 кг на добу. Низькотемпературне відділення укомплектоване допоміжним кошиком. Корпус у форм-факторі скрині робить апарат дуже практичним у монтажі. Завдяки висоті 84,5 см кришку морозильної шафи можна легко зробити продовженням кухонної стільниці або окремою поверхнею для розміщення кухонного начиння.
Додатково такий корпус забезпечує пристойний час автономного збереження холоду. Морозильна скриня EDLER ED-150A оснащена класичним механічним блоком налаштування. Поворотний термостат винесено у нижню частину приладу. Багатоступінчастий регулятор дозволяє налаштувати баланс продуктивності та енергоспоживання. Для більшої зручності хвату кришки використовуються інтегровані ручки дверей. Робота морозильної шафи супроводжується помірним шумом – до 41 дБ. Скриня зможе ефективно функціонувати в кліматичних умовах Т.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог EDLER 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі EDLER.
Купити EDLER ED-150A 142 л
Морозильный ларь Edler ED-150A | 7 558 грн. |
Edler ED-150A | 6 990 грн. |
Морозильна скриня Edler ED-150A | 6 599 грн. |
Морозильный ларь Edler ED-150A | 7 499 грн. |
Гарна скриня як ззовні так і всередині. Показала собі добре все морозити й досить швидко бо ця модель для тропічного клімату то в нас працює ще краще й швидше! Є отвір для стоку води вихід ззаду камери що як на мою думку трішки неудобно якщо вона поставлена щільно до стіни та меблів! А взагалі модель гарна! Гарна ціна та досить продуктивна! Механічний регулятор! Високий клас термоізоляції! Не виявлено! |
Модификації EDLER ED-150A
Ціни на EDLER ED-150A |
---|---|---|---|---|
EDLER ED-150A 142 л | від 6 599 грн. | 4 пропозиції | ||
EDLER ED-200A 195 л | від 7 390 грн. | 18 пропозицій | ||
EDLER ED-250A 242 л | від 8 600 грн. | 3 пропозиції |