Морозильний лар Grunhelm GCFW-145 145 л
Фото 4 |
Grunhelm GCFW-145 2020 рік |
|
Проста, надійна та містка морозильна скриня, здатна забезпечити ефективне заморожування продуктів та їх довгострокове зберігання. Модель була представлена на ринку популярним брендом Grunhelm та позиціонується у доступний ціновий сегмент. Основна перевага пристрою полягає в загальному корисному обсязі на рівні 145 л, що робить його ідеальним рішенням для тих, хто потребує додаткового простору для зберігання заморожених продуктів або приготування великих запасів їжі.
Агрегат може похвалитися потужною системою заморожування, що дозволяє досягати мінімальної температури до -18°C. Це забезпечує оптимальні умови для тривалого зберігання продуктів, зберігаючи їхню свіжість, текстуру та поживні властивості. При цьому продуктивність заморожування досягає 10 кг продуктів на добу, що дозволяє швидко та ефективно заморожувати свіжі продукти, зберігаючи їхню якість. Одна з цікавих особливостей - прихована дверна ручка, яка не лише надає пристрою стильного та сучасного вигляду, але й забезпечує зручність у використанні. Управління морозильним скринькою здійснюється за допомогою поворотних регуляторів, розміщених із зовнішнього боку пристрою. Клас енергоспоживання A+ забезпечує високу енергоефективність та економічність роботи.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grunhelm 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grunhelm.
Купити Grunhelm GCFW-145 145 л
Усі ціни 33 →GRUNHELM GCFW-145 | 6 405 грн. |
Морозильна скриня Grunhelm GCFW-145 | 6 480 грн. |
GRUNHELM GCFW-145 | 5 940 грн. |
Морозильна скриня Grunhelm GCFW-145 | 6 271 грн. |
GRUNHELM GCFW-145 | 6 373 грн. |