Морозильний лар Prime Technics CS 14249 M 142 л
Фото 5 |
Prime Technics CS 14249 M |
|
Як правильно зберігати продукти у морозильній камері?Що можна і не можна зберігати в морозилці, як пакувати та зонувати, які температури задавати
Як вибрати морозильну камеруРекомендації щодо підбору морозильної шафи для тривалого зберігання продуктів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Prime 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Prime.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Prime Technics CS 14249 M 142 л
Усі ціни 19 →Морозильна камера Prime Technics CS 14249 M | 7 197 грн. |
Морозильна скриня Prime Technics CS 14249 M | 5 911 грн. |
PRIME Technics CS 14249 M | 5 865 грн. |
Морозильна скриня Prime Technics CS 14249 M | 6 418 грн. |
Морозильный ларь Prime Technics Cs 14249 M | 5 421 грн. |
ще 14 пропозицій
Модификації Prime Technics CS 14249 M
Ціни на Prime Technics CS 14249 M |
---|---|---|---|---|
Prime Technics CS 14249 M 142 л | від 5 421 грн. | 19 пропозицій | ||
Prime Technics CS 19849 M 198 л | від 7 128 грн. | 12 пропозицій | ||
Prime Technics CS 42149 M 418 л | від 16 199 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →