Морозильний лар Interlux IL-0150CF 150 л
Фото 26 |
Interlux IL-0150CF 2022 рік |
|
Як правильно зберігати продукти у морозильній камері?Що можна і не можна зберігати в морозилці, як пакувати та зонувати, які температури задавати
Як вибрати морозильну камеруРекомендації щодо підбору морозильної шафи для тривалого зберігання продуктів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Interlux 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Interlux.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Interlux IL-0150CF 150 л
Усі ціни 13 →Морозильна скриня INTERLUX IL-0150CF | 6 754 грн. |
Морозильна скриня Interlux IL-0150CF | 6 725 грн. |
Морозильный ларь Interlux IL-0150CF | 6 698 грн. |
Морозильный ларь INTERLUX IL-0150CF | 6 907 грн. |
Interlux IL-0150CF | 6 890 грн. |
ще 8 пропозицій
Модификації Interlux IL-0150CF
Ціни на Interlux IL-0150CF |
---|---|---|---|---|
Interlux IL-0150CF 150 л | від 6 568 грн. | 14 пропозицій | ||
Interlux IL-0200CF 200 л | від 7 397 грн. | 21 пропозиція | ||
Interlux IL-0255CF 255 л | від 8 394 грн. | 23 пропозиції | ||
Interlux IL-0300CF 300 л | від 9 844 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →