Морозильний лар Ardesto FRM-145MCH 142 л
Відео 1Фото 23 |
Ardesto FRM-145MCH |
|
Універсальна модель, яку можна використовувати як у ролі повноцінного морозильника, так і простої холодильної установки. Режим низькотемпературної зони легко налаштовується термостатом з поворотним регулятором. Для зберігання продуктів відведено 145 л. Наявність навісного кошика підвищує практичність робочої камери. Модель отримала корпус із гарною теплоізоляцією. Тепер час автономного охолодження збільшено до 30 год.
Така установка гарантовано збереже придатність товарів. Морозильна скриня Ardesto FRM-145MCH забезпечена високонадійними петлями, які роблять хід дверцятами легким і плавним. Дверна ручка є вбудованою. Щоб спростити розморожування низькотемпературної зони, робоча камера має зливний канал. Додатково модель комплектується спеціальним скребком, який дає змогу безпечно для обшивки сховища зчищати крижану кірку зі стінок. Морозильний контур відрізняється помірним шумом (до 41 дБ) та гарною енергоефективністю (А+). Пристрій споживає на рік близько 228 квтч. Завдяки роликовому шасі морозильник можна легко переставляти та транспортувати навіть поодинці.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ardesto 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ardesto.
Купити Ardesto FRM-145MCH 142 л
Усі ціни 43 →ARDESTO FRM-145MCH | 6 067 грн. |
Морозильна камера Ardesto FRM-145MCH | 6 799 грн. |
Морозильна скриня Ardesto FRM-145MCH | 6 799 грн. |
ARDESTO FRM-145MCH | 6 799 грн. |
Модификації Ardesto FRM-145MCH
Ціни на Ardesto FRM-145MCH |
---|---|---|---|---|
Ardesto FRM-145MCH 142 л | від 6 006 грн. | 47 пропозицій | ||
Ardesto FRM-200MCH 200 л | від 6 892 грн. | 55 пропозицій | ||
Ardesto FRM-250MCH 249 л | від 9 130 грн. | 1 пропозиція | ||
Ardesto FRM-300MCH 290 л | від 10 272 грн. | 31 пропозиція | ||
Ardesto FRM-362MCH 362 л | від 13 490 грн. | 5 пропозицій |