Холодильник Liberton LRD 180-269H білий
Liberton LRD 180-269H білий 2022 рік білий сріблястий |
|
Лікнеп з технології No Frost: принцип дії, компоненти, плюси й мінусиЗ'ясовуємо, як працює технологія No Frost і чим відрізняється від інших систем охолодження
Чим відрізняється дешевий холодильник від дорогогоЗа рахунок чого просунутий холодильник коштує дорожче, ніж звичайний
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Liberton 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Liberton.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Liberton LRD 180-269H білий
Усі ціни 9 →Холодильник Liberton LRD 180-269H | 12 305 грн. |
Холодильник Liberton LRD 180-269H | 12 499 грн. |
Холодильник Liberton lrd 180-269h, White, двухкамерный, общий объем 269l, | 13 487 грн. |
Холодильник Liberton LRD 180-269H, White, двокамерний, загальний об'єм 269 | 12 607 грн. |
Холодильник Liberton LRD 180-269H | 11 804 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації Liberton LRD 180-269H
Ціни на Liberton LRD 180-269H |
---|---|---|---|---|
Liberton LRD 180-269H білий | від 11 804 грн. | 9 пропозицій | ||
Liberton LRD 180-269SH сріблястий | від 11 752 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →