Плита Greta KGG 62 LM 33 B коричневий
Фото 6 |
Greta KGG 62 LM 33 B коричневий білий коричневий |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Greta 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Greta.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Greta KGG 62 LM 33 B коричневий
Усі ціни 9 →Газовая плита Greta Kgg 62 Lm 33 B | 9 361 грн. |
Газова плита Greta KGG 62 LM 33 B | 8 676 грн. |
KGG 62 lm 33 b Плита газовая greta | 9 075 грн. |
Плита кухонная Greta KGG 62 LM 33 B | 9 193 грн. |
Greta KGG 62 LM 33 B KGG62LM33B | 8 730 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації Greta KGG 62 LM 33 B
Ціни на Greta KGG 62 LM 33 B |
---|---|---|---|---|
Greta KGG 62 LM 33 W білий | від 8 900 грн. | 2 пропозиції | ||
Greta KGG 62 LM 33 B коричневий | від 8 676 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →