Набір інструментів NEO 10-038
Фото 11 |
NEO 10-038 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог NEO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі NEO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити NEO 10-038
Усі ціни 14 →Набір інструменту NEO TOOLS 32 страви 10-038 | 3 600 грн. |
Набір торцевих головок NEO Tools, 32шт, 1/2", CrV, кейс (10-038) 10-038 | 3 602 грн. |
Набор инструментов Neo Tools 10-038 | 3 092 грн. |
Набір торцевих головок NEO Tools, 32шт, 1/2", CrV, кейс (10-038) | 3 602 грн. |
Набор инструмента Neo Tools, Набор торцевых головок, 32шт, 1/2", CrV, кейс | 3 233 грн. |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →