Душова система Lidz Aria 06P-BES LD035AR43370
Фото 9 |
Lidz Aria 06P-BES LD035AR43370 |
|
Ручний душ регулюється по висоті за допомогою ковзного елемента.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lidz 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lidz.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lidz Aria 06P-BES LD035AR43370
Усі ціни 27 →Душова система Lidz Aria 06P-BES прямий вилив (колір-чорний матовий) LD035 | 4 489 грн. |
Душова система для кабіни Lidz Aria 1031 на три споживачі (з виливом) (k35 | 4 604 грн. |
Душова система LIDZ Aria 06P-BES із верхнім душем та виливом із нержавіючо | 4 604 грн. |
Душова система Lidz Aria 1031 Чорний (LDARI1031BLA43370) LDARI1031BLA43370 | 4 604 грн. |
Lidz Душова система Lidz Aria 06P-BES Black | 4 547 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →