Душова система WEZER WOG16-153 (1036629)
Фото 4 |
WEZER WOG16-153 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WEZER 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WEZER.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити WEZER WOG16-153
Усі ціни 10 →Душова система WEZER WOG16-153, поворотний вилив - перемикач на лійку/душ, | 3 743 грн. |
Душевой гарнитур WEZER WOG16-153 | 3 546 грн. |
Душевая система Wezer WOG16-153, поворотный излив - переключатель на лейку | 3 349 грн. |
Душова система Wezer WOG16-153 | 3 940 грн. |
Душова система WEZER WOG16-153, поворотний вилив - перемикач на лійку/душ, | 3 743 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →