Душова система Lidz Aria 06S-BES LD035AR43371
Lidz Aria 06S-BES LD035AR43371 |
|
Ручний душ регулюється по висоті за допомогою ковзного елемента.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lidz 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lidz.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lidz Aria 06S-BES LD035AR43371
Усі ціни 31 →Душова система Lidz Aria 06S-BES чорний матовий LD035AR43371 | 4 352 грн. |
Душова система Lidz Aria 06S-BES бічний вилив (колір-чорний матовий) LD035 | 4 298 грн. |
Душова система для кабіни Lidz Aria 1032 на три споживачі (з виливом) (k35 | 4 408 грн. |
Душова система LIDZ Aria 06S-BES із верхнім душем та виливом із нержавіючо | 4 408 грн. |
Душова система для кабіни Lidz Aria 1032 на три споживача з виливом k35, B | 4 408 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →