Морозильна камера Liebherr Pure FNf 5207 271 л
Фото 9 |
Liebherr Pure FNf 5207 |
|
Морозильна шафа преміумрівня, в якій гармонійно поєднуються продуктивність, комфорт експлуатації та високий рівень енергоефективності. Модель не вимагає розморожування, оскільки має систему NoFrost. Функція FrostProtect дозволить агрегату однаково добре працювати як літом, так і взимку, навіть якщо приміщення монтажу не опалюється. Камера зберігання побудована за принципом VarioSpace, даючи можливість налаштовувати місце низькотемпературної зони під безпосередньо взяті продукти.
Морозильна камера Liebherr Pure FNf 5207 має в своєму розпорядженні контейнер підвищеної місткості SpaceBox. Лотки є не тільки висувними, ящики ще й нахиляються, забезпечуючи максимальну зручність під час завантаження та розвантаження продуктів. В агрегаті передбачена сенсорна панель керування з РК-екраном. Опціонально можна доповнити пристрій модулем SmartDeviceBox, що дозволить контролювати та налаштовувати роботу морозильника дистанційно за допомогою Wi-Fi та інтернет з'єднання. Опція EasyOpen полегшує доступ до низькотемпературної зони. Дверцята забезпечені знімним ущільнювачем. При погано закритих дверцятах спрацьовує звукове сповіщення. Ця модель оснащена транспортувальними роликами.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Liebherr 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Liebherr.
Купити Liebherr Pure FNf 5207 271 л
Усі ціни 28 →Морозильна камера Liebherr FNf 5207 | 34 290 грн. |
Liebherr FNf 5207 FNF5207 | 34 275 грн. |
Морозильна камера Liebherr FNf 5207 | 36 719 грн. |
Морозильна камера Liebherr FNf 5207 Pure | 35 699 грн. |
Liebherr FNf 5207 | 38 949 грн. |
Модификації Liebherr Pure FNf 5207
Ціни на Liebherr Pure FNf 5207 |
---|---|---|---|---|
Liebherr Pure FNf 4204 156 л | від 21 570 грн. | 1 пропозиція | ||
Liebherr Pure FNf 4605 193 л | від 21 199 грн. | 59 пропозицій | ||
Liebherr Pure FNf 5006 232 л | від 26 208 грн. | 56 пропозицій | ||
Liebherr Pure FNf 5207 271 л | від 31 616 грн. | 29 пропозицій |