Морозильна камера Liebherr Plus FNe 4625 200 л
Фото 10 |
Liebherr Plus FNe 4625 |
|
Досить просунута морозильна шафа з модельного ряду Plus від популярного виробника Liebherr. Модель була представлена на ринку в 2022 році, позиціонується у верхній ціновий сегмент та відрізняється підвищеним комфортом експлуатації. Агрегат використовує корпус InteriorFit, який можна безпечно встановлювати в нішу без дотримання теплових проміжків. При цьому передбачена можливість експлуатації в неопалюваних приміщеннях — технологія FrostProtect подбає, щоб апарат стабільно функціонував за умов, коли температура довкілля падає до –15 ℃.
Морозильна шафа Liebherr Plus FNe 4625 працює в малошумному режимі – до 38 дБ, завдяки чому агрегат можна сміливо розміщувати у квартирі-студії чи будь-яких інших апартаментах. Дверцята морозильної системи укомплектовані механізмом легкого доступу EasyOpen, який відкриває низькотемпературне відділення від легкого притискання. Камера заморожування влаштована за принципом VarioSpace. Апарат дозволяє витягувати як контейнери, так і полиці між ящиками, завдяки чому в низькотемпературній зоні вдасться зберігати навіть великі продукти. Серед іншого морозильна шафа може похвалитися зручною сенсорною панеллю керування. Також модель можна доукомплектувати модулем дистанційного налаштування SmartDeviceBox.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Liebherr 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Liebherr.
Купити Liebherr Plus FNe 4625 200 л
Усі ціни 11 →Морозильна камера Liebherr FNe 4625 | 24 590 грн. |
Морозильна камера Liebherr FNe 4625 Plus | 27 720 грн. |
Liebherr FNe 4625 | 23 310 грн. |
Liebherr FNe 4625 Plus | 23 867 грн. |
Морозильна камера Liebherr FNe 4625 | 23 750 грн. |
Модификації Liebherr Plus FNe 4625
Ціни на Liebherr Plus FNe 4625 |
---|---|---|---|---|
Liebherr Plus FNe 4224 156 л | від 27 840 грн. | 7 пропозицій | ||
Liebherr Plus FNe 4625 200 л | від 23 310 грн. | 11 пропозицій | ||
Liebherr Plus FNe 5026 232 л | від 34 160 грн. | 7 пропозицій | ||
Liebherr Plus FNe 5227 278 л | від 39 600 грн. | 12 пропозицій |